Keramická dílna

Naši keramickou dílnu najdete v jihozápadních Čechách nedaleko Klatov v obci Chlistov. Je situována ve středu vesnice v prostorách bývalého panského dvora s číslem popisným 1. V naší keramické dílně si můžete prohlédnout, jak se keramika vyrábí, a také zakoupit naše výrobky ve vzorkovně. Aktuální informace a příspěvky naleznete na našem Facebooku.

Vzorkovna

Vzorkovna

Vzorkovna

Prohlídka keramické dílny

V případě, že máte zájem o keramiku a zajímá Vás jak se keramika vyrábí, je možné si u nás domluvit prohlídku s výkladem a názornou ukázkou výroby. Rádi uvítáme celé zájezdy. Dílna je prostorná a možnost parkování autobusu je zajištěno. Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí e-mailu.

Zkuste si sami namalovat keramiku

Chcete si vyzkoušet namalovat svůj hrneček? Není problém. Po předchozí domluvě je možné si v naší provozně namalovat výrobek z našeho sortimentu, který Vám později vypálíme v peci a máte památku na celý život.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obec Chlistov se nachází nedaleko Klatov v malebné šumavské krajině, která je vhodná pro pěší turistiku. Spolu s návštěvou naší keramické dílny můžete navštívit nedalekou Pohádkovou chalupu v obci Mlázovy a nebo se podívat na Westernový ranč v Podolí.